Nasz zespół 

Norbert Grzymek

psycholog, psychoterapeuta

Jestem dyplomowanym psychologiem o specjalności klinicznej oraz sądowej. 

W pracy działam przede wszystkim w oparciu o naukowo potwierdzoną wiedzę oraz ogromną empatię. Wiedzę i umiejętności zapewniło mi wiele lat edukacji, w tym nieustannie podnoszone kwalifikacje. Wszystko to w trosce o dobro swoich podopiecznych.
Specjalizuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą, również w tych obszarach mam największe doświadczenie. Szybko nawiązuję właściwą relację, pełną ciepła, szacunku i zrozumienia. Relacja ta pozwala osobom pracującym ze mną czuć się swobodnie, co przyczynia się do lepszego przebiegu procesu zmiany.
Pracuje z  dziećmi powyżej 6 roku życia, młodzieżą i młodymi dorosłymi zarówno indywidualnie jak i grupowo. Dobrze znam problemy i potrzeby młodych osób, ponieważ codziennie mam okazję ich doświadczać. Ważne jest dla mnie, aby uczestniczyć w bardzo szybko zmieniającym świecie dzieci i młodzieży.
Ponadto zajmuje się również pracą z rodzicami wszak to Państwo najbardziej macie na względzie dobro swoich dzieci.
Aktualnie uczęszczam do Warszawskiej Szkoły Psychoterapii Centrum CBT EDU, w której odbywam 4 letnie szkolenie z psychoterapii poznawczej i behawioralnej. O wyborze szkoły zdecydowała jej jakość, oraz ugruntowana 20 letnia tradycja.
Równocześnie uczestniczę w wielu szkoleniach, kursach oraz konferencjach naukowych, by pozostać na bieżąco w swoim rzemiośle. Wydarzenia te organizowane są między innymi przez Instytut Nauki Lektikon, Strefa Motyla, Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, Fundacja Dbajmy O Siebie, Szkoła Psychoterapii Akademia Motywacji i Edukacji oraz Szkoła Psychoterapii Dialog.
Przez wszystkie lata edukacji psychologia stała się moją pasją. Możliwości jakie daje mi ta szeroka dziedzina nauki pozwalają mi pomagać ludziom w kryzysie, gorszym samopoczuciu, poprawie relacji z innymi czy samym sobą.

Patrycja Kozdęba

psycholog, terapeuta TSR

Jestem absolwentką psychologii stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego
w Krakowie. 

Pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach z młodzieżą powyżej 12 roku życia. Udzielam porad wychowawczych dla rodziców. 

W swojej praktyce wykorzystuję również techniki Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT) oraz Terapii Dialektyczno-Behawioralnej. 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w szkole podstawowej, ponadpodstawowej i poradni psychologicznej dla dzieci i młodzieży. 

Pracuję z młodzieżą, która zmaga się z problemami z kręgu zaburzeń depresyjnych, lękowych, dokonuje samookaleczeń lub przeżywa kryzysy emocjonalne.

Ukończone szkolenia:

  • Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach I stopień.
  • Użyteczność TSR w pracy z nastolatkiem.
  • Kryzys w kryzysie, czyli praca skoncentrowana na rozwiązaniach z cierpiącym nastolatkiem.
  • Zachowania autodestrukcyjne młodzieży z perspektywy Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
  • Zastosowanie Terapii Akceptacji i Zaangażowania w pracy z nastolatkami.
  • Terapia Akceptacji i Zaangażowania w poradni i w szkolnej codzienności.

Karolina czupryńska

psycholog, psychoterapeuta

Jestem psycholożką w trakcie czteroletniego szkolenia w zakresie psychoterapii poznawczo – behawioralnej (CBT).
Obecnie pracuje zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i osobami dorosłymi, specjalizuje się głównie w zaburzeniach lękowych, depresji, zaburzeniach nastroju oraz udzielam porad dotyczących profilaktyki zdrowia psychicznego.
W mojej pracy najbardziej zależy mi na dobrym samopoczuciu moich Pacjentów i na tym żeby zapewnić dostęp do najwyższej jakości usług. Korzystam ze skutecznych metod, które mają na celu pomóc pacjentom zrozumieć siebie i tym samym umożliwić im przyjęcie nowych postaw wobec różnych sytuacji życiowych. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje na studiach podyplomowych, licznych kursach oraz szkoleniach. Dokładam wszelkich starań, by pomóc Pacjentom w pokonywaniu życiowych przeszkód.
Prywatnie miłośniczka gór i podróży.