Nasz zespół 

Norbert Grzymek

Jestem dyplomowanym psychologiem o specjalności klinicznej oraz sądowej. Pracuję w oparciu o naukowo potwierdzoną wiedzę oraz ogromną empatię. Szeroką wiedzę i umiejętności zapewniło mi wiele lat edukacji w tym nieustannie podnoszone kwalifikacje. Aktualnie uczęszczam do warszawskiej Szkoły Psychoterapii Centrum CBT EDU w której odbywam 4 letnie szkolenie z psychoterapii poznawczej i behawioralnej. Wszystko to w trosce o dobro moich podopiecznych.

Specjalizuję się w pracy z młodzieżą i młodymi dorosłymi. Szybko nawiązuję właściwą relację, pełną ciepła, szacunku i zrozumienia. Relacja ta pozwala osobom pracującym ze mną czuć się swobodnie co przyczynia się do lepszego przebiegu procesu zmiany. Dobrze znam problemy i potrzeby młodych osób, ponieważ codziennie mam okazję ich doświadczać. Ważne jest dla mnie, aby uczestniczyć w bardzo szybko zmieniającym świecie dzieci i młodzieży. Ponadto zajmuje się również pracą z rodzicami.

Równocześnie uczestniczę w wielu szkoleniach, kursach oraz konferencjach naukowych, by pozostać na bieżąco. Wydarzenia te organizowane są między innymi przez Instytut Nauki Lektikon, Strefa Motyla, Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, Fundacja Dbajmy O Siebie, Szkoła Psychoterapii Akademia Motywacji i Edukacji oraz Szkoła Psychoterapii Dialog.

Przez wszystkie lata edukacji psychologia stała się moją pasją. Możliwości jakie daje mi ta szeroka dziedzina nauki pozwalają mi skutecznie pomagać ludziom.

KLAUDIA TYMKIEWICZ

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapii poznawczo-behawioralnej (CBT) w instytucie CBT EDU.Swoją pasję do psychologii realizuję nie tylko w pracy, ale również poprzez stały rozwój osobisty i udział w licznych szkoleniach.
Szczególnie bliska jest mi praca z młodzieżą wchodzącą w dorosłość, która często mierzy się z wieloma zmianami i kryzysami. Pomagam im odnaleźć swoje miejsce w świecie, budować poczucie własnej wartości i radzić sobie z trudnymi emocjami.
Specjalizuję się również w pracy z dorosłymi, którzy mierzą się z wyzwaniami życia codziennego. Pomagam im rozwiązywać problemy, pokonywać trudności i rozwijać się osobiście. Wspólnie odkrywamy nowe możliwości i budujemy strategie radzenia sobie z kryzysami. W swojej pracy kieruję się empatią, zrozumieniem i życzliwością. Wierzę, że każdy człowiek ma w sobie zasoby, które pozwalają mu pokonać trudności i prowadzić satysfakcjonujące życie.
Poza pracą z pacjentami chętnie dzielę się swoją wiedzą psychologiczną prowadząc warsztaty oraz angażuję się w działania na rzecz lokalnej społeczności. Praca z ludźmi jest dla mnie ogromną satysfakcją. Mam świadomość, że każdy przypadek jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Do każdego pacjenta podchodzę z szacunkiem i staram się stworzyć atmosferę sprzyjającą otwartej komunikacji i budowaniu zaufania.

Karolina czupryńska

Jestem psycholożką w trakcie czteroletniego szkolenia w zakresie psychoterapii poznawczo – behawioralnej (CBT).
Obecnie pracuje zarówno z młodzieżą jak i osobami dorosłymi, specjalizuje się głównie w zaburzeniach lękowych, depresji, zaburzeniach nastroju oraz udzielam porad dotyczących profilaktyki zdrowia psychicznego.
W mojej pracy najbardziej zależy mi na dobrym samopoczuciu moich Pacjentów i na tym żeby zapewnić dostęp do najwyższej jakości usług. Korzystam ze skutecznych metod, które mają na celu pomóc pacjentom zrozumieć siebie i tym samym umożliwić im przyjęcie nowych postaw wobec różnych sytuacji życiowych. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje na studiach podyplomowych, licznych kursach oraz szkoleniach. Dokładam wszelkich starań, by pomóc Pacjentom w pokonywaniu życiowych przeszkód.
Prywatnie miłośniczka gór i podróży.

paulina szarzyńska

Jestem psychologiem, interwentem kryzysowym, suicydologiem, pedagogiem, oligofrenopedagogiem oraz ratownikiem medycznym. Studia magisterskie z zakresu psychologii ukończyłam na Uniwersytecie SWPS realizując specjalność psychologii klinicznej człowieka dorosłego.
W swojej pracy, przede wszystkim kieruję się indywidualnym podejściem do problemów pacjenta. Wyróżniają mnie takie cechy jak: otwartość, empatia, umiejętność słuchania, cierpliwość oraz uważność skierowana na dobro drugiej osoby co pomaga w zbudowaniu relacji terapeutycznej, opierającej się na wzajemnym zaufaniu i realizowaniu ustalonych celów. Pragnę aby sesja terapeutyczna była dla pacjenta czasem, która odbędzie się w atmosferze empatii, zrozumienia, poczucia bezpieczeństwa, akceptacji i zaangażowania, a pacjent będzie mógł pracować nad swoimi trudnościami, poznawać siebie oraz rozwijać swoją osobę.
Pomagam głównie osobom borykającym się na co dzień z trudnościami natury emocjonalnej, doświadczającymi poczucia pustki, osamotnienia, niezrozumienia, mającymi problem z nawiązaniem bądź utrzymaniem satysfakcjonujących relacji interpersonalnych. Swoją ofertę pomocy kieruję również wobec osób cierpiących z powodu zaburzeń lękowych, depresyjnych, problemów wynikających z zaburzeń osobowości, osób z doświadczeniem traumy.
Prywatnie posiadam psa Alaskan Malamut, gram na gitarze, maluję oraz pasjonuję się górskimi wyprawami i morskim żeglowaniem.

„Nie możemy zmienić otoczenia, ale możemy zmienić sposób, w jaki reagujemy na nie” – Viktor Frankl

Kinga wróbel

Jestem psychologiem w trakcie 4-letniego szkolenia poznawczo-behawioralnego w CBT. Ukończyłam studia jednolite magisterskie z zakresu psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia podyplomowe z psychologii transportu na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zawodowe zdobyłam w trakcie stażu w Szpitalu Psychiatrycznym im. Józefa Babińskiego, w Wojskowym Centrum Rekrutacji, Pracowni Psychologicznej ANIMA w Warszawie oraz w prywatnym gabinecie w Myślenicach. Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży. Pracuję z osobami w kryzysie emocjonalnym, zachowaniami autodestrukcyjnymi, depresją, lękiem oraz niską samooceną. Udzielam wsparcia w doświadczeniu trudnej żałoby. Staram się tworzyć przyjazną atmosferę, tak aby klient w gabinecie czuł się komfortowo i bezpiecznie. Skupiam się na tym, aby praca była oparta na partnerskiej relacji, a wspólnie uzgodnione cele były systematycznie weryfikowane i osiągane zgodnie z założeniami.

dominika pasterczyk

Jestem absolwentką psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Poradniach Zdrowia Psychicznego, pracując z osobami dorosłymi w różnym przedziale wiekowym, od wczesnej dorosłości do wieku senioralnego. Spotkanie z szerokim zakresem różnorodnych trudności psychologicznych pozwoliło mi na rozwinięcie swoich kompetencji oraz indywidualnego spojrzenia dopasowanego do potrzeb każdego pacjenta. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim empatią, szacunkiem i otwartością na drugiego człowieka, uwzględniając przy tym kodeks etyki zawodu psychologa. Ważnym aspektem jest dla mnie również tworzenie bezpiecznej atmosfery spotkań, co sprzyja budowaniu relacji opartej na zaufaniu, a tym samym efektywnej współpracy. Stale podnoszę swoje umiejętności i kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach czy konferencjach z zakresu zdrowia psychicznego. Do konsultacji zapraszam osoby potrzebujące specjalistycznego wsparcia w kryzysie, trudnych momentach życiowych, mające trudności w relacjach, zmagające się z niską samooceną, lękiem, depresją czy problemami w zakresie kontroli emocji.

natalia kęćko

Jestem dyplomowanym psychologiem. Prowadzę terapię psychologiczną w gabinecie terapeutycznym z dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi. Do moich głównych obszarów pracy należą między innymi zaburzenia lękowe, zaburzenia nastroju, depresja, zaburzenia odżywiania, zaburzenia psychosomatyczne, kryzysy życiowe, doradztwo zawodowe, a także psychoedukacja i profilaktyka w zakresie zdrowia psychofizycznego. Doświadczenie zdobywam także jako psycholog w żłobku i przedszkolu, gdzie pracuję z najmłodszymi i ich rodzicami.

Bliskie jest mi holistyczne spojrzenie na człowieka i jego życie. W pracy z Klientami stawiam na stworzenie bezpiecznej przestrzeni do poznawania sposobów radzenia sobie z doświadczanymi trudnościami.

Swoje wykształcenie zdobyłam w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłam także kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (ACT). Doświadczenie zdobywałam między innymi w trakcie praktyk w Szpitalu Psychiatrycznym im. Józefa Babińskiego. Od kilku lat prowadzę także zajęcia ogólnorozwojowe.

Prywatnie jestem miłośniczką karate kyokushin, pieszych podróży, gotowania oraz muzyki.

 
anna ulatowska

Jestem psycholożką, swoje wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie SWPS w Sopocie, a doświadczenie zawodowe rozpoczęłam w Centrum Psychoterapii i Leczenia Uzależnień ANON w Koszalinie, gdzie odbywałam staż. Obecnie pracuję jako psycholog na Warsztatach Terapii Zajęciowej w Myślenicach oraz w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Wadowicach. Mam za sobą również kurs I stopnia z Interwencji Kryzysowej oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Pracuję z dziećmi od 10. roku życia, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Moim celem jest wsparcie dzieci i młodzieży oraz ich rodziców w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi, szkolnymi, czy społecznymi. Każde dziecko to dla mnie wyjątkowa historia, dlatego w swojej pracy podchodzę indywidualnie do potrzeb i wyzwań młodych pacjentów.